DSC_7356
bitumen-drums--500x500
DSC_7298

درباره شرکت

شرکت آریا بام زنجان تولید انواع عایقهای رطوبتی با برند علم و صنعت زنجان با بهره گیری از کادر متخصص و مجرب فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و در حال حاضر عایقهای رطوبتی دولایه(تیشو و پلی استر ) را با روکش آلومینیومی 14 میکرون و بدون روکش آلومینیومی در سه نوع سنگین(44کیلوگرم) استاندارد(42 کیلوگرم) سبک(40 کیلوگرم) با قیر 70/60 و بهترین کیفیت ممکن تولید و به بازارهای داخلی ارائه می نماید.
شرکت آریا بام زنجان با 45 نماینده در سرتاسر ایران محصولات خود را به دست مشتریان می رساند و آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی و مجتمع ها ومنازل مسکونی می باشد.

از مهمترین ویژگی های محصولات آریابام زنجان میتوان به عناوین ذیل اشاره نمود:

 • دارای آزمایشگاه تخصصی
 • کادر متخصص آماده سازی و فرموله کردن قیر
 • دارای ضمانت نامه , علامت استاندارد , بیمه نامه
 • مقاومت زیاد در مقابل فشارهای ناشی از انقباض ، انبساط ، سرما و گرما
 • کیفیت ساخت بدون مواد مازوت
 • قیمت ایزوگام استثنایی و رقابتی
 • دارای گواهینامه های درجه 1 اروپا
 •  جلوگیری از بار اضافی بر روی بام ساختمان
دانلود کاتالوگ شرکت مشاهده محصولات

دیدگاه مشتریان ما

مصرف کنندگان عایق های رطوبتی از ما خوشحال اند

چرا آریابام ؟

tab-images-1
امتیازات ایزوگام آریابام که در ادامه به آن اشاره می شود به تنهایی می تواند دلیلی باشد بر کیفیت و انتخاب آن.
1 – به علت سبکی ایزوگام آریابام و مقاومت زیـاد آن در برابر فشار و ضربه به تنهایی یک عـایق کامل جهت پشـت بام ها ، شیروانی ایــرانیت ، پی ساختمان ها ، حمام ، تونل های آبیاری ، سردخانه ها ، لوله های گاز و نفت، دامداریها، مرغداری ها و… میباشد.
2 – به جز استفاده از قیر اصـلاح شده به وسیـله مواد پلیمری از چندین نوع مـاده شیمیایی و کانـی مانند تیشو ، پشم شیشه ، الیاف پلی استر و غیره استفاده می شود .
3 – سبکی وزن آن باعث جلوگیـری از بار اضافی برسقف خانه میشود که این امر خطـرات احتمالی به مراتب کمتری دارد.
4 – از امتیازات ایزوگام آریابام می توان به مقابله با اسیدها و نفوذ گازهای شیمیایی و اشعه UV اشاره کرد.
 • آزمایش انعطاف پذیری در دمای پائین   INSO 20184
 • آزمایش تعیین مقاومت به جریان در دمای بالا INSO 20181
 • آزمایش مقاومت کششی در نقطه ماکزیمم      INSO 20182-1
 • آزمایش افزایش طول نسبی       INSO 20182-1
 • آزمایش مقاومت در برابر پارگی INSO 20180-1
 • آزمایش تعیین پایداری ابعادی INSO 20791-2
 • آزمایش فرسودگی مصنوعی به روش قرار گیری در معرض ترکیب اشعه ماوراء بنفش، درجه حرارت بالا، آب        1297  BS EN
 • آزمایش فرسودگی مصنوعی به روش قرار گیری بلند مدت در معرض درجه حرارت بالا        1296  BS EN
 • آزمایش نفوذ ناپذیری در برابر آب INSO 20790

 

tab-images-1

شرکت آریابام محصولات خود را جهت نصب ایزوگام را به مدت ۱۰ سال ضمانت کرده و متعهد می‌شود هرگونه خرابی ایزوگام  را بدون هیچ عذر و بهانه ای و به هزینه خود تعویض نماید.موضوع این بیمه نامه عبارت است از منحصراً جبران زیانهای مالی وجانی ناشی از مسئولیت مدنی بیمه گذار در جبران خسارت وارد به اشخاص ثالث ( مصرف کنندگان) ناشی از استفاده از عایق های تولیدی که به دلیل کیفیت محصول حادث می گردد.

بیمه نامه ایزوگام نیز توسط شرکت های تولید کننده ایزوگام ( مورد تایید شرکت )صادر می‌شود.

مهمترین ویژگی ها

بهترین ایزوگام از لحاظ کیفیت، ایزوگامی است که اولا چسبندگی مناسبی داشته باشد. جدا از بحث چسبندگی، استحکام و دوام ایزوگام حداقل برای ۱۰ سال فاکتور لازم برای یک ایزوگام ایده آل و مرغوب است. دیگر ویژگی مهم برای یک ایزوگام با کیفیت، انعطاف مناسب آن است. این سه گزینه برای یک ایزوگام استاندارد، ضروری است و خریدار ایزوگام باید با در نظر گرفتن این موارد عایق خود را انتخاب نماید.

شرکت تولید ایزوگام آریابام دارای گواهینامه بین المللی و استاندارد ملی برای پنج نوع محصول تولیدی خود بوده و جزو اولین واحدهای تولید ی عایق رطوبتی است که دارای نشان استاندارد اروپایی ISO است و همچنین اولین واحد دارای گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه عایق در سطح کشور است .

فروش ایزوگام این شرکت با توجه به شـرایط مـتنوع آب و هوایی انجام می کیرد و شرکت ایزوگام آریابام زنجان در این راستا محصولات متنوعی را تولید و به بازار عرضه می کند. چنانکه تولید و فروش ایزوگام و محصولات این شرکت در سردترین و گرمترین نقاط مورد استفاده قرار می گیرد.

مشاوره جامع

متخصصان ما در شرکت آریا بام زنجان به دنبال راهنمایی و آگاهی بخشی در خصوص عایقهای رطوبتی و مواد تشکیل دهنده آن به مردم عزیز کشورمان ایران هستند تا با آگاهی بیشتر هموطنان از هدر رفتن سرمایه ملی و آسیب به منابع طبیعی و زیست محیطی کشورمان جلوگیری کنیم و به اقتصاد کشور عزیزمان کمک کنیم، ما در این شرکت در راستای هدف مقدس همواره مشاور و همراه شما هستیم و به این کار هم افتخار می کنیم.

تکمیل فرم
1694

فروش

9

کارآفرینی

45

نمایندگی ها

5

گواهینامه های کیفیت

تیم آریابام زنجان

تیم مدیریت و متخصصین ما