آنچه که ما ارائه میدهیم

محصولات تدارک دیده برای اشخاص مشکل پسند

عایقهای رطوبتی سبک و استاندارد

تولید و فروش ایزوگام ( فویل دار و بدون فویل ۴۰ کیلوگرمی – ۴۲ کیلوگرمی).ایزوگام چه تک‌لایه، چه دولایه، ممکن است با روکش آلومینیومی یا بدون آن باشد. اگر قصد دارید سطوحی مثل پشت‌بام را ایزولاسیون کنید که در برابر تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار دارد، بهتر است از ایزوگام با روکش آلومینیوم استفاده کنید.

عایقهای رطوبتی سنگین فویل دار

ایزوگام فویل دار۴۴ کیلو گرمی متشکل از یک لایه یا دو لایه حامل مستحکم بوده که با قیر پلیمری یکپارچه گردیده اند.ایزوگام فویلدار به وضوح از ایزوگام ساده پودری تمیزتر، و میتوان گفت یک روکش در برابر مواد قیری، و مانع چسبیدن قیر به وسائل روزانه زندگی میباشد.

فروش قیر

فروش و صادرات قیر ( بشکه ای – حلب ) برای تولید انواع عایق های رطوبتی با درجه های مختلف نفوذ پذیری ۷۰/۶۰ با نازلترین قیمت و بدون واسطه به نقاط مختلف کشور

01

طراحی محصول

طراحی و تولید انواع ایزوگام ها و توجه به کارایی هر نوع از ایزوگام ها ما را قادر نموده تا بتوانیم بهترین نوع آن را برای کار شما انتخاب کنیم.

02

فرایند تولید

یک کارخانه تولیدی ایزوگام باید مشخصه های فنی و ساختاری بسیار مهم و مهمی داشته تا بتواند ایزوگام درجه یک و استاندارد را تولید و روانه بازار نماید و همین مسئله موجب شده تا ایزوگام های کارخانه آریابام با طی چرخه تولید دقیق و برنامه ریزی شده مبتنی بر تکنولوژی روز , تولید شوند.

03

بررسی کیفیت

کارشناسان این شرکت ویژگی‌هایی چون درصد افزایش طول نسبی مقاومت کششی، مقاومت پارگی، جذب آب، مقاومت در برابر اشعهUV، فرسودگی حرارتی در هوا، انعطاف‌پذیری در سرما، پایداری حرارتی، نفوذناپذیری در برابر آب، ضخامت، وزن واحد سطح را مورد کنترل و آزمون قرار می‌دهند.

04

ارسال محموله

ارسال ایزوگام آریابام به بازارهای مرزی یکی از راه هایی است که به ایجاد فعالیت و تولید هر چه بیشتر انواع عایق های رطوبتی منجر می شود.

سرویس های بیشتر از آریابام

فرصت های همکاری و هم اندیشی

1964

فروش

9

کارآفرینی

45

نمایندگی ها

6

تعداد گواهینامه ها